Конференція
Клубу Закупівельників

Дорожня карта трансформації від закупівель до бізнес-партнерства
28 листопада 2019, Київ
Обмежена кількість квитків
3500
до 28 листопада 2019 р.
грн
Про конференцію
Конференція клубу закупівельників — підсумкова подія 2019 року. На вас чекають сучасні методи закупівель від практиків, стратегії скорочення витрат, демонстрація інноваційних процесів та підходи до зменшення ризиків
Чому слід відвідати?
  • Як лідери готують стратегії й тактики в умовах невизначеності
  • Як впроваджувати інновації для подолання викликів, підвищення продуктивності та зниження ризику
  • Як трансформувати процеси та еволюціонувати від сервісної функції до бізнес-партнерства

Для кого?
Конференція орієнтована на спеціалістів в закупівлях та поставках вищого та середнього рівня.
  • Керівників функції закупівель
  • Керівників підрозділу управління контрактами
  • Керівників відділу управління складом
  • Керівників відділу аналізу
  • Начальників підрозділу планування ланцюжків постачань
  • Категорійних менеджерів
  • Менеджерів з закупівель
Спікери
Олександр Водотика
Більше 20 років активної практики управління та трансформацій в сфері Supply Chain та безпосередньо Закупівель. Розпочинав свою кар`єру в Україні як консульнант міжнародної консалтингової корпорації Ronco. Значних здобутків досяг на керівник посадах компанії Kraft Foods International, починаючи з операційних посад в сфері виробничої логістики, мереж постачання та закінчуючи виконавчою посадою як CPO регіону Центральної та Східної Європи, Середнього Сходу та Африки (більше 6 млрд дол буджет закупівель, 60 виробничих майданчиків в 35 країнах). На сьогодні очолює трансформацію закупівель та постачання компанії Кока-Кола Хелленік в Центральній Європі, яка включає в себе впровадження нових стандартів процесів та їх повну автоматизацію, налагодження ефективної взаємодії з внутрішніми клієнтами та постачальниками, розвиток організаційних здібностей та лідерства функції, та управління змінами на всіх рівнях операційних підрозділів компанії.
MBA, Керівник служби закупівель та постачання, Центральна Європа Австрія, Угорщина та Корпоративні сервісні центри міжнародної компанії Кока-Кола Хелленік (Відень, Австрія)
Ваче Давтян
Засновник і лідер компаній «Промкабель-Електрика», «Пан Електро», «Школа розвитку лідерів LeaderWay».З 2010 року провів більше 500 тренінгів та майстер-класів для компаній: Prozorro, Укргазвидобування, Укрнафта, Google, SCM, Deloitte, Київстар, Fozzi, Літер, Аснова Холдинг, Promodo, Intellect Service, Baiersdorf, Міністерство регіональної політики, Міністерство економіки, МІБ і багатьох інших. Також є запрошеним спікером Міжнародного Інституту Бізнесу.Особиста місія: "Україна - успішна країна щасливих людей".
Підприємець і бізнес-тренер
Марина Дяченко
24 роки управління. MBA при kmbs, менеджмент управління. Школа особистісного зростання, магістратура OLOS-Academy «Лідер. Дорога додому". 10 років впровадження системи Кайдзен
CEO компанії MANEZH
Наталія Коваль
13 років досвіду роботи в команії MANEZH. 5 років управління виробництвом. Школа особистісного зростання OLOS-Academy. 10 років впровадження системи Кайдзен.
Керівник виробництва в компанії MANEZH
Зоя Чечуліна
19 років досвіду у галузі закупок в одній з провідних світових FMCG компаній (Крафт Фудз, Монделіс Інтернешнл). Досвід у сфері комплаєнс, управління ризиками, прав людини та соціальноЇ відповідальності, стратегічних закупках, бізнес трансформації та управлінні бізнес процесами та управління та розвитку команд.
Associate Director Risk and Compliance, Procurement в Mondelēz Ukraine
Максим Леонтьєв
Досвід в трансформації системи управління і закупівель Холдингу Хлібодар, з подальшим виведенням функції закупівель в окремий бізнес юніт ТРЕЙД ХАБ, розробка проекту стратегії фонду енергоефективності України, створення і запуск першої в Україні централізованої закупівельної організації (ЦЗО), запуск напрямку по роботі з корпоративними клієнтами Групи компаній Епіцентр , управлінь та розвиток бізнес проектів і напрямів в корпорації Техно Ніколь, а також розробка інвестиційних проектів і залучення інвестицій в різні бізнес проекти. Сфери інтересів: «Бірюзові організації», «Agile» в бізнесі, побудова ефективних команд, Lean менеджмент.
CEO в ТРЕЙД ХАБ
Андрій Кучеренко
Консультант у сфері закупівель, автор блогу tenderology.net
Гік електронних закупівель. Один із засновників Prozorro і RIALTO. Займається впровадженням моніторнігу публічних закупівель Dozorro та Prozorro Market і консультуванням у сфері закупівель.
Наталія Ковальова
Наталія останні 12 років є одним з провідних фахівців в області контакт-центрів, побудови відділів продажів і обслуговування клієнтів. Протягом 5 років очолювала департамент продажів оператора платного супутникового телебачення Viasat. Після чого консультувала телекомунікаційні компанії по оптимізації роботи відділів продажів і займалася просуванням хмарних сервісів. В даний момент Наталія є СЕО Zakupki.Prom.ua.
CEO Zakupki.prom.ua
Ігор Курочка
5 років досвіду в інформаційній безпеці та бізнес-розвідці. Понад 10 років досвіду роботи у сфері В2В та В2G продажів.
Керівник навчального відділу, тренер з продукту YouControl
Павло Назарок
Має більше 10ти років досвіду в продажах, який він з успіхом застосовує у департаменті закупівель державного гіганта. Лише за 2018 рік команді Павла вдалося заробити біля 120 млн гривень. Враховуючи ефективність даного підходу, у 2019 проект реалізації неліквідів було розповсюджено на вживане обладнання та основні засоби компанії.
Керівник відділу продажу неліквідних активів «Укргазвидобування».
Вікторія Себко
Більше 15 років досвіду роботи в сфері закупівель у великих українських компаніях (енергетика, агробізнес), проведення трансформації бізнес-процесів закупівель у складі проектної групи міжнародної консалтингової компанії McKinsey, розробка і впровадження системи КПЕ для менеджерів із закупівель, політик і процедур, розробка стратегій закупівель для різних категорій товарів, досвід закупівель для забезпечення реконструкцій та будівництва енергетичних об'єктів.
Керівник Служби постачання Дивізіону виробничих активів KERNEL
Олексій Гембель
9 років в закупівлях в міжнародних FMCG (Kraft Foods/Mondelez International, Jacobs Douwe Egberts) та Фарм компаніях. Досвід побудови та управління бізнес процесами, автоматизації закупівель, побудови ефективної взаємодії з внутрішніми замовниками та стратегічних відносин з постачальниками. Наразі займаюсь трансформацією функції непрямих закупівель від сервісної до стратегічної в Acino Pharma.
Senior Manager Indirect Procurement Acino Pharma International
Денис Лементар
Юрист і економіст за освітою (2 дипломи Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана). Пройшов курс навчання в Transparency International School on Integrity (Вільнюс, Литва), Certification on Anti Bribery and Corruption (International Compliance Association)
Менеджер з комплаєнсу та етики Kyivstar
Надія Бігун

Надія Бігун працювала у сфері телекомунікаційних послуг, у 2015 році у якості волонтера приєдналася до команди Prozorro в МЕРТ, пізніше стала заступником директор ДП Прозорро. Впроваджувала систему електронних закпівель, розробляла законодавство, відповідала за створення бренду та просування Prozorro. Після МЕРТ приєдналася до команди Укрпоршти, де завданням було централізувати закупівлі на понад мільярд гривень 27 дирекцій та запровадити єдину методологію і стандарти закупівель. До призначення в УОП працювала заступником директора ДП "Медичні закупівлі України" та запускала електронний каталог Prozorro маркет для державних замовників.


Директор департамента закупівель державного концерна Укроборонпром
Ярослав Степчєнков
Виконавчий директор в мережі ресторанів Салатейра. Керівник проектів з оптимізації операційних процесів в Транспортної компанії, Дистрибуційні компанії. Кайдзен Практик. Зелений пояс LEAN SIX SIGMA. Сертифікований проектний менеджкер IPMA (D). Сертифікований бізнес-коуч (командний коуч, коуч при змінах)
Виконавчий директор в мережі ресторанів Salateira
Програма конференції
28 листопада 2019 року
9:30-10:00 - Реєстрація учасників
10:00-10:15 - Вітальне слово
10:15-11:40 - Блок 1 - Візіонерський
12:10-14:30 - Блок 2 - Взаємодія з постачальниками
15:25-16:40 - Блок 3 - Підвищення кваліфікації та інструменти закупівельника
17:10-18:55 - Блок 4 - Практичні навички
Квитки
Early bird
2500 ₴
Дата: 01.10-22.10
Оптимальний
3000 ₴
Дата: 23.10-19.11
Ефективний
3500 ₴
Дата: 20.11-28.11
Офіс компанії EVO, Харківське шосе, 201-203, м. Київ
28.11.2019
З 10:00 до 19:30
Коли?
Де?
Організатори
Платформа House of Knowledge (k-house.in.ua) є партнером та провайдером міжнародних та авторських програм і сертифікацій, в тому числі програми для закупівельників від СIPS. Завдяки команді Платформи з 2010 року більше 600 спеціалістів та топ-менеджерів з України та інших країн Східної та Західної Європи отримали міжнародні сертифікації та дипломи та заклали основу для власного стратегічного розвитку та еволюції своїх компаній.
Торговельний майданчик, проект бізнес-напряму компанії EVO, учасник системи публічних електронних закупівель ProZorro і системи електронних державних торгів ProZorro.Продажі. На майданчику бізнес може працювати в декількох напрямках - як постачальник брати участь в державних і комерційних закупівлях, як покупець подавати свої пропозиції в державних торгах і як замовник закуповувати товари і послуги для власних потреб.
Zakupki.Prom.ua
House of Knowledge
YouControl
Система формує повне досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв'язки між афілійованими особами. Унікальна технологія дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або ФОП із понад 50 офіційних джерел даних. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни, спираючись на дані з офіційних джерел.
Наші партнери
КЛУБ ЗАКУПІВЕЛЬНИКІВ - неформальна професійна спільнота, що об'єднує спеціалістів в сфері прокьюременту та логістики в Україні.

Клуб існує за підтримки YouControl, Prom.ua та House of Knowledge (CIPS). Регулярні Зустрічі Клубу – зазвичай, декількагодинні зустрічі, де практики обмінюються досвідом, знайомляться з нововведеннями та налагоджують мережу контактів з колегами.

Долучайтеся!
Наші контакти
Буклєєва Ганна
+38 (067) 558 86 46
* Юридично організатором являється ТОВ "ЗАКУПКИ.ПРОМ.УА". Постачальник квитків на подію ТОВ «Онлайн Бізнес». Взаємодія замовника і постачальника підтверджена договором.
Made on
Tilda